Ośrodek Szkolenia Kierowców F-1 Szczecin. Nauczymy Was nie tylko jak zdać egzamin, ale także bezpiecznego poruszania się po drogach.

szczecin.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. Nauka Jazdy F-1
 Nauka Jazdy F-1
ul. Sikorskiego 6
Szczecin
tel. kom. 664 353 203
Nauka Jazdy F-1

F1 to nowoczesna szkoła nauki jazdy, specjalizująca się w szkoleniu kandydatów na kierowców kat. A1, A i B. Nauczymy Was nie tylko jak zdać egzamin, ale także bezpiecznego poruszania się po drogach. Wysoko wykwalifikowani, przyjaźnie nastawieni instruktorzy gwarantują jakość świadczonych usług, miłą atmosferę i indywidualne podejście do każdego kursanta.

Szkoła zlokalizowana jest w pobliżu Pl. Kościuszki. Dojazd komunikacją miejską z każdej części miasta /autobusy: 61, 75, 81; tramwaje: 4, 7, 8, 9, 11, 12/. Posiadamy nowocześnie urządzoną salę wykładową wyposażoną w szereg pomocy dydaktycznych oraz komfortowe auta identyczne jak w WORD Szczecin na których prowadzimy szkolenie praktyczne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kursantów oferujemy najwyższe standardy szkolenia oraz indywidualne podejście do każdego kursanta.

W swojej ofercie posiadamy:
  • kurs podstawowy kat. A1, A, B - szkolenie podstawowe, przed przystąpieniem do egzaminu państwowego po raz pierwszy
  • szkolenie dodatkowe - po trzykrotnie niezaliczonym egzaminie państwowym: 10 godzin części teoretycznej lub 5 godzin - praktycznej
  • szkolenia uzupełniające - na życzenie kursanta po zakończeniu kursu podstawowego przed przystąpieniem do egzaminów państwowych
  • jazdy doszkalające - dla wszystkich osób z prawem jazdy, które chcą udoskonalić swoją technikę jazdy.


Cennik:
  • kat. B – 1100 zł
  • kat. A1, A – 998 zł


W cenie każdego kursu są bezpłatne badania lekarskie wykonywane u nas na miejscu w ośrodku, podręcznik kursanta wraz z płytą CD do samodzielnej nauki testów egzaminacyjnych.

Serdecznie zapraszamy do biura, przy kawie lub herbacie odpowiemy na Wasze pytania.

Biuro czynne:
PN – PT 10.00 – 17.00
SOBOTA 10.00 – 15.00

  << EFEKT Wojciech Mielnik   Nauka Jazdy Krzysztof Bratkowski >>
 
Ośrodek Szkolenia Kierowców F-1 w Szczecinie. Wysoko wykwalifikowani, przyjaźnie nastawieni instruktorzy.
© Copyrightszczecin.nauka-prawo-jazdy.pl