Diablo Nauka Jazdy Szczecin. Najtaniej w Szczecinie!

szczecin.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. Diablo Nauka Jazdy
 Diablo Nauka Jazdy
ul. 5-go Lipca 38
70-200 Szczecin
tel. kom. 696 333 474
Diablo Nauka Jazdy

Gadu Gadu: 6613171


Nasz ośrodek jest wpisany do rejestru Ośrodków Szkolenia Kierowców w Urzędzie Miejskim w Szczecinie pod numerem 01143262 Nasza firma zajmuje się przeprowadzaniem kursów kategorii B.

Kategoria B obejmuje: 30h teorii w skład, której wchodzi 26h wykładów z przepisów ruchu drogowego oraz 4h praktycznego szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej, 30h praktyki w skład, której wchodzi 24h jazdy miejskiej w trudnych warunkach drogowych, 2h jazdy po zmroku oraz 2x po 2h jazdy pozamiejskiej po drogach, na których dopuszczalna prędkość jest większa niż 50km/h.

Po odbyciu 30h teorii i 30h praktyki kursant przystępuje do egzaminu wewnętrznego, który odbywa się na zasadach egzaminu państwowego, czyli zaliczeniu testu teoretycznego oraz jazdy na placu manewrowym i ruchu miejskim.

Po pozytywnym zaliczeniu wyżej wymienionych etapów kursant otrzymuje zaświadczenie o pozytywnym ukończeniu szkolenia, z którym może uda się do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w celu umówienia się na egzamin państwowy.

Zależy nam, aby osoby szkolone w naszej szkole czuły bezpieczeństwo i wygodę i dlatego samochody są odpowiednio do tego przygotowane i wyposażone. W szkole panuje miła i przyjazna atmosfera. Instruktorzy wykazuj anielska cierpliwość. Do każdego kursanta podchodzą bardzo indywidualnie. Dzięki takim instruktorom nauka staje się przyjemna i bezstresowa.

Nasza pasja do szkolenia sprawi, że kurs w nauce jazdy Diablo na długo pozostanie w waszej pamięci, a doświadczenie zdobyte podczas praktycznej części kursu pomoże w bezpiecznym poruszaniu się po drodze i bezproblemowym zaliczeniu egzaminu. Dla nas najważniejszy jest Wasz sukces, bo jest on zarazem naszym sukcesem, a to jest misja naszej firmy. Wszystko to wyróżnia nas w gąszczu podobnych firm i sprawia, że wybór nauki jazdy Diablo będzie jednym z najlepszych wyborów, jakiego dokonaliście.

  << CHILLOUT nauka jazdy   EFEKT Wojciech Mielnik >>
 
Diablo Nauka Jazdy w Szczecinie. Kursy na Prawo Jazdy kategorii B.
© Copyrightszczecin.nauka-prawo-jazdy.pl